LeRen

Vlasy & Vizáž

Kaderníctvo LeRen a trendy účesov na 2021

Snažíme sa rešpektovať prirodzenú farbu vlasov. Dôraz kladieme na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Ale občas, keď má klient chuť na extravaganciu a zmena ho vystihuje, radi zaexperimentujeme aj s vyzývavejšími odtieňmi a extravagantnejšími strihmi.

Ing. Renáta Lenčéšová
renata@vizaz.sk
00421 905 397460
fb LEREN RENATA LENČÉŠOVÁ
www.leren.sk

FOTO: Jena Šimková

MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová /Michal Lenčéš

Foto: Mio Fallen, Hair: LeRen Michal Lenčéš

Foto: Marieta Bajči Zúziková, MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová/ Michal Lenčéš

Dôraz kladieme na kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Tešíme sa na vytváranie praktických strihov pre všetky vekové kategórie, pohodlné na údržbu doma ale napríklad aj na festivale.

MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová/ Michal Lenčéš

MUAH: LeRen Jana Penerová/ Michal Lenčéš

ÚČESOVÝ TREND sezóny 2021 je šik, nenáročný účes, jednoduchý na starostlivosť. Ladí so sviežosťou jarných a letných mesiacov v roku. Prináša nový štýl a eleganciu či už s klasickým dlhým bobom, ktorý vytvára klasickú estetiku, alebo dokonca s kratším vzhľadom, ktorý vnáša do strihu nádych modernosti. Treba už len nájsť strih, ktorý by sa najviac hodil k tvári, fyziognómii a temperamentu.

Čo sa týka účesov, nosí sa nízky praktický cop. Je elegantný a ľahko dosiahnuteľný. Po dôslednom prepracovaní dokáže zmeniť celý váš vzhľad. Cieľom je starostlivo učesať pramene, aby boli dobre upravené napríklad aj pri celodennej práci. Rovnako ako cop, aj nízky drdol predstavuje skutočný prienik elegancie a minimalizmu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre slnečné dni. Ak si ho chcete osvojiť, jednoducho si vlasy rovné alebo aj natočené zopnite na spodnej časti hlavy do malého uzla.

Foto: Marieta Bajči Zúziková, MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová

Inovácia pletených detailov vo vlasoch vytvára zaujímavý vzhľad, môže, ozvláštni a ak sa upletú vrkôčiky po celej dĺžke vlasu, pôsobia zaujímavo pri pohybe, tak isto ako megadlhé, elegantne voľne padnuté vlasy.

Foto: Boris Peuch
Design: Barbora Peuch / Zuzana Šebeková
MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová / Elli's Ľubomíra Ďuríčková

Models: MiX model management - Vanesa C. /Eva T.

Odvážnejší sa môžu inšpirovať nadýchaným účesom, ktorý vytvorí impozantný objem

MUAH: LeRen Renáta Lenčéšová

Foto: Petra Števčíková, 
MUAH: LeRen Renáta Lenčéšové

Ak chcete s účesom preraziť, nemusíte sa vždy púšťať do príliš odvážneho nového vzhľadu. Krátke vlasy rozdeľte na stranu a dokonale ich prečešte pomocou fixátora, ktorý drží pramene na mieste.

Foto: Petra Števčíková
MUAH: LeRen Renáta Lenčéšova/ Michal Lenčéš