Monikinetorty

Vsaďte na kvalitu!

"Monikinetorty" sú dnes celoslovensky známym výrobcom cukrárenských výrobkov. Nosným artiklom firmy sú jedinečné, umelecky vypracované torty. Pôvodná myšlienka, ktorá ma inšpirovala od založenia firmy je stále aktuálna.

Mail: info@monikinetorty.sk

Tel.: +421 903 966954

Adresa: Majcichov č. 670, 919 22

Čerstvosť

"Monikinetorty" zaručujú čerstvé a kvalitné produkty. Torty aj zákusky sa vyrábajú vždy podľa tradičnej receptúry s použitím tých najkvalitnejších prísad a ingrediencií. Skrátka tie najlepšie prísady, ktoré náš trh môže ponúknuť. Tiež používam najmodernejšiu technológiu, ktorá naviac zaručuje čerstvosť, kvalitu, a bezpečnosť. Produkty firmy "monikinetorty" nikde inde ako priamo u nás nekúpite. Osobným odberom priamo v predajni firmy ste chránení od zbytočného skladovania, prepravy výrobkov a čerstvosť a kvalitu máte 100 % zaručenú. Prípade, ak si nemôžete alebo netrúfate svoju svadobnú tortu vyzdvihnúť osobne, zabezpečíme Vám dopravu torty až na svadobný stôl vlastným chladiarenským vozidlom.

Tradícia

Svoju firmu som vybudovala na pevných zásadách. Aj dnes hájim tieto zásady s hrdosťou - preto mi tak záleží na našich výrobkoch a nikdy by som nezradila tradíciu vynikajúcej kvality. Napriek tomu, že tradícia je jedna z mojich hlavných hodnôt, "Monikinetorty" často dokážu prekvapiť trh novými výrobkami a príchuťami.

Prečo "Monikinetorty"?

Čím sa odlišujeme od ostatných výrobcov tort?

Našou prioritou je individuálny prístup k zákazníkom. Ponúkame Vám možnosť pripraviť si tortu podľa vlastných požiadaviek od výberu veľkosti, zdobenia, chutí až po doplnkové služby. Vy sami si vďaka nám vytvárate tortu šitú na mieru. Vždy si nájdeme čas osobne s vami všetky detaily objednávky prekonzultovať. Sme pripravení na to, že u nás strávite čas potrebný na splnenie vašich snov. Vaša torta bude ešte len vo vašich predstavách, vy už vyskúšate jej chuť. Toto všetko Vám vieme poskytnúť.

Začiatky

1990

Monika Sisková, majiteľka a zakladateľka firmy ale hlavne majiteľka a zakladateľka značky "monikinetorty" ukončila štúdium a rozhodla sa venovať nielen svoje nadobudnuté vedomosti cukrárenskej výrobe, ale hlavne svoje túžby a kreativitu vkladať do výrobkov, ktoré prinášajú zákazníkom neopakovateľné chvíle.

2006

V roku 2006 sa Monika Sisková rozhodla pre svoju vlastnú cestu. Značka "monikinetorty" sa začala dostávať do povedomia zákazníkov na svadobných veľtrhoch. Krok s postupným rozšírením priestorov o malú cukrárničku priniesol ďalšie možnosti. Galéria makiet tort, ktoré dopĺňajú výzdobu cukrárne nemá na Slovensku konkurenciu. Zákazník si vďaka tomu vie vopred predstaviť mnoho detailov svojej budúcej torty. Firma "monikinetorty" prešla do dnešnej doby veľký kus cesty! Monika Sisková sa dnes môže pochváliť, že jej torty poznajú už aj za hranicami Slovenska.

2013

V roku 2013 sme presťahovali firmu do vlastných priestorov, ktoré nám poskytujú najvyšší štandard čo sa týka priestorov výrobne, skladovania hotových výrobkov, ale aj priestory predajne a možnosť stretnutí s klientmi.

2019

Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý vám ponúka rady, postrehy, námety, odpovede na otázky a problémy, ktoré trápia súčasnú ženu.

V roku 2019 som dostala ponuku od RTVS, aby som sa stala "cukrárkou" ich kuchyne. Ponuku som prijala a tak sa začala séria našich prezentácií v obľúbenej relácii vysielanej v pracovných dňoch na RTVS 1. Počas dvoch rokov sme stihli 24 live vysielaní, počas ktorých som prezentovala viac ako 60 receptov osvedčených tradičných zákuskov a dezertov, z ktorých mnohé sú žiadané aj na slovenských svadbách.


2020

V tomto roku sme pripravili do tlače a na jeseň aj vydali našu prvú knižku receptov, ktoré mapovali nielen ponuku našej cukrárne, ale aj prierez prezentovaných receptov v Dámskom klube počas roka 2019.

55 receptov na 144 stranách robí radosť už nejednej gazdinke na Slovensku ale aj v Čechách. Knižku si stále môžu záujemcovia objednať na našej web stránke.


Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci

Túto vetu sme nevymysleli my, povedal ju Henry Ford, podnikateľ dvadsiateho storočia, zakladateľ americkej automobilky Ford.

Pozrieme sa na tento výrok trochu bližšie z pohľadu nášho zákazníka. Chce zákazník lacnú tortu bez ohľadu na kvalitu? Uspokojí sa zákazník s výhodnou ponukou bez ohľadu na to, aby vedel z akých materiálov bola torta vyrobená. Odkiaľ bol materiál zaobstaraný? Môže si byť zákazník istý technologickými postupmi pri výrobe? Chce zákazník lacnú tortu, ktorú si objedná cez telefón a od anonymného výrobcu? Ak si na tieto otázky odpovie zákazník ANO..., "monikinetorty" nie sú pre neho tá správna firma.

Ak ale zákazník hľadá kvalitu, individuálny prístup a jeho rozhodnutie je podporené referenciami alebo vlastnou skúsenosťou, pre takéhoto zákazníka urobíme všetko, aby bol spokojný s našim výrobkom, ale aby sa s dôverou na našu firmu obrátil aj v budúcnosti.

Prajem Vám veľa správnych rozhodnutí

Monika Sisková