sladkosti pre hostí

sladký e-shop s tortami a koláčikmi

Napečieme na váš výnimočný deň

Sladký e-shop s tradičnými zákuskami, exkluzívnymi koláčikmi, tortami aj cheescakeami na všedné chvíle aj výnimočné momenty.

Pečieme tak, ako sa má piecť. Zo skutočného masla, smotany, vajíčok od spokojných sliepok. Punčáky či buchty podľa rodinných receptov zdedených od mám či babičiek, brownies či makrónky podľa najmodernejších postupov.

Objednajte si koláčiky kedykoľvek z pohodlia domova do našich výdajní v Žiline, Nitre, v Trnave, v Bratislave a čoskoro aj v Trenčíne.

Pripravujete svadbu? Ozvite sa nám a spoločne nájdeme sladké riešenie. Poradíme, koľko koláčikov budete potrebovať, pripravíme balíčky tak, aby si v nich každý našiel ten svoj obľúbený a všetky drobné povinnosti vezmeme na naše plecia - aj výslužky dostanete vopred úhľadne pripravené v škatuľkách tak, aby ste si svoj veľký deň užili bez starostí.

Objednávku odporúčame realizovať s dostatočným predstihom, keďže máme obmedzené výrobné kapacity a pečieme len toľko, aby sme stíhali pripraviť produkty v prvotriednej kvalite.

Tradičné aj exkluzívne koláče, torty, cheesecake, slané drobnosti aj nepečené dezerty, to všetko si môžete objednať nielen na svadbu, krstiny, rodinnú oslavu či prijímanie, ale aj do kaviarne či len tak na spestrenie víkendu.

Vyskúšajte. Tešíme sa na vás!